grafik@bursadijital.com
Tel : 0224 212 00 10
Bursa / TÜRKİYE

Sıkca Sorulan Sorular

Güncel kur bilgisine göre anlık hesaplama yaptığımız özel yazılımımızda ölçü ve malzeme bilgisini girdiğimizde otomatik hesap yapan sistem üzerinden fiyatlandırma yapmaktayız.  Amacımız hata payını sıfırlayıp her zaman doğru fiyatları sizlere sunmaktır.

Evet, grafik departmanımız ve tasarımcılarımız grafik ücreti dahilinde taleplerinize çözüm üretebilmektedir. Grafik ücreti saatliktir.

Biz genelde Adobe serisi programlar kullanmaktayız. Talep ettiğimiz dosya uzantıları renk modu CMYK olacak şekilde Tiff, Jpeg, EPS, PDFdir. Eğer gönderdiğiniz dosyada sıkıntılı bir durum varsa grafik departmanı sizlere çözüm için dönüş yapacaktır.

Genellikle işe başlamadan %50 iş bitiminde %50 olarak çalışmaktayız. Kredi kartlarına bankaların nezninde taksit imkanı karta göre değişmektedir.

Eğer imkanınız varsa sizleri USB ile ofisimize bekleriz. Eğer imkan yok ise 20 Mb altındaki dosyaları grafik@bursadijital.com adresine mail atarak ya da 20 Mb dan büyük dosyaları www.wetransfer.com üzerinden bizlere gönderebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?